O nas

MKS "Łodzianka" to Klub piłkarski w którym każdy chętny młody człowiek znajdzie swoje miejsce. Od wielu lat pod okiem doświadczonych trenerów szkolimy dzieci i młodzież pod kątem ogólnego rozwoju fizycznego ukierunkowanego na grę w piłkę nożną. Uczymy dzieci od podstaw, dlatego nie jest ważne dla nas czy ktoś umie grać w piłkę, czy nie. Tylko ciężka i systematyczna praca na treningach może przynieść pożądane efekty. Aż w końcu okaże się, że ktoś kto nie umiał prawidłowo biegać, zaczyna grać dobrze w piłkę.                         Do tego trzeba cierpliwości zarówno zawodnika, jak i rodzica!

Obecnie pod szyldem Łodzianki trenuje 65 zawodników. Współpracujemy z czterema szkołami podstawowymi, w których prowadzimy zajęcia z piłki nożnej. Naszym celem jest nauka podstawowych umiejętności piłkarskich młodego człowieka oraz przekazanie tych najzdolniejszych do innych klubów z którymi współpracujemy.